Зональна школа новаторства №9 Гребінківський, Пирятинський, Чорнухинський райони

Про школу

Зональна школа новаторства керівних, педагогічних працівників освіти Гребінківського, Пирятинського, Чорнухинського районів

створена 29 грудня 2012 року згідно наказу по відділу освіти Пирятинської районної державної адміністрації №460 від 29.12.2012 року).
Зональна школа новаторства здійснює свою діяльність відповідно до нормативно-правових документів з питань освіти, положення про «Консорціум», і Положення про зональну школу новаторства (ЗШН).
ЗШН створена з метою підвищення фахового рівня керівних та педагогічних працівників освіти, школою вирощування вчителя-новатора, школи новаторства.
Організацію діяльності ЗШН забезпечує Пирятинський ІМЦ (інформаційно-методичний центр).
ЗШН діє в межах Всеукраїнської школи новаторства.
Координотором ЗШН є Дворник Віктор Іванович - директор Великокручанської загальноосвітньої школи.
Партнери ЗШН:
- Регіональна школа новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників освіти,
- Всеукраїнська школа новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників післядипломної педагогічної освіти, що діє в межах науково-методичного комплексу «Консорціум закладів післядипломної освіти»;
інформаційні партнери:
– Всеукраїнський науково-практичний освітньо-популярний журнал «Імідж сучасного педагога» (гол. редактор – Н. І. Білик),
- обласний науково-методичний журнал «Постметодика» (гол. редактор – С.Ф. Клепко),

- обласний часопис «Освіта Полтавщини» (гол. редактор В.В.Зелюк).

Мета діяльності ЗШН №9

Зональна школа новаторства Пирятинського, Гребінківського,Чорнухинського районів створена з метою реалізації положень Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012–2021 роки, відповідно до листа Університету менеджменту освіти НАПН України від 26.06.2012 року № 01-02/392 «Про рекомендації щодо участі у заходах науково-методичного супроводу професійного розвитку керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників у межах діяльності Консорціуму закладів післядипломної освіти в 2012/2013 навчальному році» та діяльності Всеукраїнської школи новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників післядипломної педагогічної освіти(з 2011 р.), наказу Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА від 26.11.2012 р.№ 37 «Про створення регіональної школи новаторства керівних, науково педагогічнихі педагогічних працівників післядипломної педагогічної освіти». Зональна школа новаторства діє відповідно до Положення про Регіональну школу новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників післядипломної педагогічної освіти, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА від 26.11.2012 р. №37.